Перший туристичний семінар на Бородянщині

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2017 17:14

                              

            6 жовтня відбувся районний  інструктивно-практичний семінар «Перспективи розвитку туризму в районі, як складової національно-патріотичного  виховання дітей та учнівської молоді», ініціатором якого виступив керівник туристичного гуртка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості  Тарас Кот.
На території  Клавдіївської школи імені Олександра Рибалка було створено справжнє туристичне містечко, з наметами та переправами. В ході семінару діти і керівники із 19 навчальних закладів району не тільки ознайомилися з техніками в`язання вузлів, одягання туристичних систем, а й мали можливість практично спробувати свої сили на навісних туристичних переправах різних видів. А на завершення всіх учасників чекав приємний подарунок – справжній туристичний плов, зварений на вогнищі.

 

Цей семінар – перший у цьому навчальному році. Попереду інші практичні заняття, мета яких – залучити  якомога більше дітей  і дорослих до активного туризму та створення умов для проведення районних туристичних змагань та зльотів.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld