Обласна учнівська конференція «Учнівські лісництва – ефективна форма еколого-натуралістичної освіти, трудового виховання та допрофесійної підготовки учнівської молоді»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2017 07:34

 

31 жовтня в залі вченої ради Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася обласна учнівська конференція «Учнівські лісництва – ефективна форма еколого-натуралістичної  освіти, трудового виховання та допрофесійної підготовки учнівської молоді». Її ініціаторами виступили Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Київське обласне та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства.

До складу делегації від Бородянщини увійшли директор Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості Наталія Двораківська,  лісничий ДП «Клавдіївський лісгосп» Олександр Хромуляк,  керівник гуртка-методист Бородянського РЦДЮТ Надія Підлісна та її вихованці  Анастасія Узакова, Анетта Шишко та Анатолій Карабіневич.

Учасників конференції привітали директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Тамара Нестерук, ректор НУБіП України  Станіслав Николаєнко, перший заступник начальника Київського обласного та міста Києва управління лісового та мисливського господарства Руслан Гузенко та директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида.

 

 

 

 

Юні лісівники та їх керівники ознайомилися з організацією безперервного і цілісного навчально-виховного процесу підготовки фахівців для галузей лісового, мисливського та садово-паркового господарств, відвідали Музей лісових звірів та птахів імені О.О.Салганського та  Ботанічний сад НУБіП України, обмінялися досвідом із дослідницької діяльності, охорони лісів, проведення лісопатологічних обстежень та інших напрямків роботи шкільних лісництв області. Всі учасники конференції отримали пам’ятні листівки, сертифікати та подарунки.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld