Нарада з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.06.2018 06:35

 

 

12 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Барчаном провів нараду з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Бородянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. Участь у нараді, зокрема, взяли головний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури,  житлово-комунального господарства та будівництва РДА Катерина Струкачьова, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, керівники теплопостачальних підприємств району.

 

 

На порядку денному наради розглянуто питання про отримання номінацій, про кількість лічильників по всіх об’єктах соціальної сфери, на яких неможливе встановлення модемів і вони потребують заміни, про оснащення вузлами комерційного обліку гарячої та питної води житлових будівель, що приєднані до зовнішніх інженерних мереж, про готовність закладів освіти до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр., зокрема, щодо оснащення лічильниками обліку теплової енергії.

Звертаючись до присутніх, т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко підкреслив, що завчасна якісна підготовка до опалювального сезону має бути спільною пріоритетною метою всіх учасників цього процесу, як надавачів послуг, так і споживачів.

Під час засідання керівники теплопостачальних підприємств відзвітували щодо існуючих проблемних аспектів забезпечення теплом. Зокрема, директор КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій Різник повідомив щодо наявної великої заборгованості підприємства за газ та електроенергію, стану забезпечення котелень запасом твердого палива, потреби мережі в оновленні,  тощо. Директор ДП «Теплоенерго» Віктор Кубицький докладно зупинився на питанні встановлення лічильників по всіх об’єктах соціальної сфери та перспективах співпраці щодо цього з органами місцевого самоврядування. Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук поінформував присутніх щодо повернення в комунальну власність котелень дитсадків, проекту індивідуальної котельні для школи № 2 в Бородянці та інших. Його виступ доповнила начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, зупинившись також на проблематиці системи опалення в школі № 1 Бородянки.

За результатами наради прийнято ряд рішень та надано доручення.


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld