Надзвичайний та повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад зустрівся зі школярами в мовному таборі при Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. № 1

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.06.2018 06:46

 

27 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у зустрічі Надзвичайного і Повноважного посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестада з учнями Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Наприкінці січня 2018 року школярі взяли участь у проекті «GoСamp» за підтримки  Міністерства освіти та науки України. Тоді близько тисячі шкіл зі 24 областей подали на конкурс мотиваційні відеоролики про свою школу. 

 

За результатами оцінювання конкурсною комісією було відібрано до числа переможців і роботу бородянців. Завдяки цьому з 13 до 27 червня з учнями мовного табору при школі № 1 «Friends» працювала волонтер із Великобританії Робін Велс. У день закриття табору до Бородянки за сприяння проекту «Go camp» на зустріч із школярами до Бородянки прибув Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад.

 

 

Освітяни та учні зустріли поважного гостя традиційним короваєм, виконаним у національному стилі. Пан посол у виступі, який супроводжувався слайд-шоу, розповів про захоплюючу історію своєї держави, де свого часу королевою була донька київського князя Ярослава Мудрого - Єлизавета. Змістовне і цікаве для всіх спілкування містило також чисельні запитання щодо сучасності України і Норвегії. Зустріч завершилась у форматі «запитання-відповідь».

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld