Виїзне засідання тимчасової робочої групи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2018 06:29

 

 

10 липня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко спільно із заступником голови Бородянської районної ради Олексієм Черкашиним провів в селі Микуличі виїзне засідання тимчасової робочої групи, затвердженої розпорядженням голови РДА, з питання аварійного стану фундаменту Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 

Участь у виїзному засіданні взяли начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, завідувач сектором містобудування та архітектури РДА Вадим Наумов, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, головний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ і будівництва РДА Катерина Струкачьова, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бородянському районі Іван Габорець, Микулицький сільський голова Петро Перевозник, депутати Бородянської районної ради та Микулицької сільської ради, представники підрядної організації, представники громади села Микуличі.

Під час наради керівництвом та всіма присутніми оглянуто приміщення зазначеної школи. Т.в.о. голови райдержадміністрації  Валентин Корнієнко, звертаючись до представників робочої групи  підкреслив важливість розуміння високого рівня відповідальності за безпеку школярів та необхідності дотримання норм чинного законодавства для завершення ремонтних робіт у класах школи.

За результатами наради прийнято ряд рішень, зокрема, провести робочу нараду в райдержадміністрації зі залученням відповідних фахівців для більш детального та фахового обговорення існуючої проблематики.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld