У Немішаївському коледжі підписано Меморандум про співпрацю

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.10.2018 09:53

 

 

28 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у семінарі для керівників відокремлених підрозділів  Національного університету біоресурсів і природокористування України на тему: «Реалії та перспективи функціонування закладів вищої освіти в контексті нових вимог Закону України «Про освіту» (з досвіду роботи ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та «Ірпінський економічний коледж»), що відбувся на базі Немішаївського агротехнічного коледжу.

 

 

На семінарі були присутні начальник відділу освіти Бородянської РДА Валентина Кухар, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, директор ДУ НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, представники Литви, зокрема, директор Вільнюського навчального центру ринку праці «Єрусалим» Міндаугас Чернюсдиректор ГО «Вільнюскій Жирмуннайский навчальний центр ринку праці» Ромуальдас Сташинскас та засновник ТОВ «Ровас Україна» Лінос Малишко, представник департаменту АПР Київської ОДА.

Директор Немішаївського коледжу Володимир Альохін   ознайомив гостей із матеріально-технічною базою коледжу - учасники семінару відвідали навчальні та практичні аудиторії і лабораторії. В подальшому ході семінару розглядалися питання інновацій в аграрній сфері, зокрема, концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти як вимоги сьогодення. Керівництво коледжу презентувало свій досвід освітньої, навчально-виробничої, виховної, адміністративно-господарської та фінансової діяльності. По завершенню засідання директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Альохін та засновник ТОВ «Ровас Україна» Лінас Малишко підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних форм співпраці для вдосконалення системи стандартів та методик викладання технічних дисциплін, а також формування у студентів обізнаності з питань механізації та електрифікації. Сторони розроблятимуть та впроваджуватимуть нові методи викладання та практичної підготовки. Подальша співпраця сприятиме  ефективному урізноманітненню навчальних програм, проведенню спільних заходів в Україні та за її межами.

У виступі на семінарі т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко відмітив високий рівень матеріально-технічної бази коледжу та стрімкий розвиток напрямку впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, а також підкреслив, що такі семінари допомагають удосконалити взаємодію всіх гілок влади та освітянської галузі.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld