Бородянщина вітає освітян зі святом

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.10.2018 07:00

 

 

4 жовтня громада Бородянщини привітала зі святом освітян району. Червоною доріжкою сходами до палацу культури імені Тараса Шевченка урочисто піднімались досвідчені та молоді вчителі, керівники та працівники шкіл, НВО та дитсадків. У фойє їх зустрічала захопленими оплесками і щирими привітаннями учнівська молодь, запрошуючи до великої зали та пропонуючи оглянути виставкові стенди творчих доробок гуртківців.

 

 

Цьогоріч привітання проходило у форматі телеканалу «Педагог ТВ», де було місце і для цікавих ведучих, і для показу останніх тенденцій педагогічної моди, для гумору, пісень і танців, і традиційно – для почесних гостей та приємних відзнак, нагород, квітів та  подарунків.

Звертаючись до спільноти, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко теплими словами та низьким уклоном подякував учителям за щоденну, сумлінну та натхненну працю, завдяки якій формується нове, грамотне та креативне покоління патріотів України. Спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком та обласним депутатом Сергієм Федорченком ним вручено почесні грамоти та подяки кращим освітянам району. Начальником відділу освіти райдержадміністрації Валентиною Кухар у подальшому нагороджено колег від імені Міністерства освіти та науки, Департаменту освіти та науки Київської облдержадміністрації і відділу освіти Бородянської РДА. До тривалих привітань приєднались представники профспілки і селищної ради Бородянки.

На урочистостях також була чисельна делегація від ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором Володимиром Альохіним, який подякував колегам за гарне виховання та якісні знання більш ніж 60 бородянських студентів, що нещодавно навчаються в коледжі.

Окрім відзнак і приємних вдячних слів цього дня для вчителів та вихователів було багато музичних та театралізованих подарунків від юних та знаних на теренах краю майстрів співу, слова і танцю. Тривалими палкими оплесками та захопленими схвальними вигуками глядачі вітали Дарину Чорну, ансамбль «Карамельки», батька та доньку Козаків, дитячий хор Бородянської школи № 2 та інших яскравих виконавців.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld