Учні Бородянщини змагались за перемогу в «Просторі безпеки»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.03.2019 07:10

 

14 березня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко був присутнім на відкритті районних військових змагань «Простір безпеки» для учнівських команд закладів загальної середньої освіти в Немішаївському НВК «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Звертаючись до присутніх, він підкреслив беззаперечну роль військово-патріотичного виховання молоді та виразив упевненість, що змагання не тільки нададуть кожному можливість вдосконалити власні вміння та навички, а й будуть цікавими для спілкування. Звичайно, що переможе той, хто має кращі здібності.

 

 

На відкритті заходу також виступив районний військовий комісар Роман Смольянінов та інші почесні гості.

Зазначені змагання організовано і проведено під керівництвом відділу освіти Бородянської райдержадміністрації Центром дитячої та юнацької творчості та Бородянською районною ДЮСШ.

В програмі змагань на учнів очікувала стрільба зі пневматичної гвинтівки в оновленому завдяки керівництву школи та селища тирі, спорядження набоями магазина АК-74 та розбирання/збирання АК-74 під наглядом інструкторів – учасників бойових дій.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld