«Джура» на Бородянщині: 14 роїв і перемога «Козаченьків»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.05.2019 06:26

 

 

 

 

 

 

7 травня в Бородянці зібрались 14 роїв закладів загальної середньої освіти району на І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторами якого виступили Бородянський районний центр дитячої та юнацької творчості, Бородянська районна дитячо-юнацька спортивна школа та Центр соціально-психологічної реабілітації населення.

 

 

 

 

 

Протягом змагань школярі мали показати свою стройову підготовку, знання історії, топографії, навичок першої долікарської допомоги, творчі, вокальні та  хореографічні здібності, розповісти про добрі, корисні та цікаві справи своєї школи.

 

 

З участю в цікавій сучасній грі, сповненій патріотизму та юнацького запалу, учнів та їхніх викладачів привітали почесні гості -  голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник, голова районної ради Георгій Єрко, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар.

 

 

Звертаючись до присутніх, Вадим Чередник підкреслив, що ця гра важлива тим, що залучає юних до відродження національних духовних та моральних цінностей:

 

 

-                     Ви - сучасне підростаюче покоління, якому притаманний патріотизм, згуртованість і креативність, - наголосив голова адміністрації. - Бажаю вам усім успіхів, витримки та перемоги в цих цікавих змаганнях.

 

 

Згідно маршрутних листів всі рої вийшли на конкурсні локації, такі як «Впоряд», «Перша долікарська допомога», «Ватра», «Відун», «Топографія»,  «Добре діло», де на них чекали судді та можливість продемонструвати відповідні навички та здібності. 

 

 

В загальному заліку перемогли:

 

 

І місце – рій «Козаченьки» Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,

 

 

ІІ місце – рій «Микулицька Січ» Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,

 

 

ІІІ місце – рій «Ватра» Немішаїської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

 

 

Переможці та призери нагороджені грамотами та кубками.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld