Робоча нарада з підготовки до відзначення Дня захисту дітей

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.05.2019 06:09

 

 

 

13 травня заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з підготовки відзначення урочистостей до Дня захисту дітей.

На засіданні були присутні  начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, головний спеціаліст відділу із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан,  головний спеціаліст із питань молоді та спорту РДА Максим Горайдиректор районного Центру дитячої та юнацької творчості Наталія Двораківська,

 

 

 заступник голови Бородянської ОТГ Ольга Михальова, директор Бородянської районної філії КОЦЗ Сергій Колосовський, директор палацу культури ім. Т.Г.Шевченка Наталія Бузовецька, соціальний педагог Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Наталія Марковська.

В ході наради проаналізовано перспективний план свята, закріплено відповідальних осіб за окремими ділянками підготовки урочистостей, обговорено існуючі організаційні моменти. Присутніми висловлено ряд доповнень та уточнень щодо забезпечення належного рівня проведення свята для дітей району.

За результатами засідання Валентином Корнієнком надано доручення та прийнято відповідні  рішення. Зокрема, у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей  1-2 червня у Бородянці та селах і селищах району вирішено провести ряд цікавих заходів для дітей та дорослих. Районне свято відбудеться 1 червня на площі біля Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення. 2 червня на центральній площі ім. Т.Г.Шевченка зберуться учасники обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», заснованого народним депутатом України Ярославом  Москаленком. Очікуються самобутні та вражаючі концертні виступи юних майстрів співу.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld