Свято останнього дзвоника на Бородянщині

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.06.2019 06:32

 

 

31 травня школярі, освітяни та батьки традиційно відзначили Свято останнього дзвоника, що символізує собою завершення навчального року. Керівництво району було присутнім на цих урочистостях у різних закладах освіти, вітаючи педагогів та учнів.

Голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник цього дня завітав до Немішаївського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів". У поїздці очільника району супроводжувала начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату райдержадміністрації Ірина Тюпа-Гришина.

 

 На перший погляд, свято тут проходило в усталеному форматі шкільної лінійки, проте воно було сповнене щирих емоцій, музичності та сучасних театралізованих виступів як випускників, так і першачків. Після традиційного виконання Гімну України найкращими учнями школи покладено квіти до меморіальної дошки воїну-земляку Валентину Опанасенку, який загинув на Сході України, захищаючи незалежність нашої держави, та до меморіалу солдатам Другої світової війни.

 

 

Звертаючись до присутніх, голова адміністрації Вадим Чередник підкреслив, що завдяки потужному педагогічному колективу заклад є одним із флагманів освіти району, має чисельних переможців предметних олімпіад, успішно втілює реформу Нової української школи. Від керівництва Бородянського району ним вручено директору НВК Аліні Примаченко сертифікат на новий комп’ютерний клас «15+1». Спільно зі секретарем Немішаївської селищної ради Оленою Хоменко та керівництвом школи Вадим Чередник привітав усіх найкращих учнів та вручив їм дипломи, грамоти, а також грошові нагороди від меценатів за високі показники в навчанні.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld