Новини Центру
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

2 квітняв Немішаївському агротехнічному коледжі для студентів економічного відділу тренером Українського жіночого фонду Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

-          Способи більш ефективного управління власними коштами.

«Викрадачі грошей». Шляхи збільшення доходів. Оптимізація власних витрат через

об´єднання спільних зусиль.

-          Фінансова абетка: огляд основних банківських та небанківських фінансових послуг. Депозити, позики, банківські картки та рахунки, інвестиції, страхування, сучасні фінансові послуги.

-          Банківські картки (дебетові та кредитні картки, збори та процентні ставки, користування картковим кредитом, правила безпеки під час користування банківськими картками).

-          Позики - переваги та ризики (види кредитів за цільовим призначенням, банківські кредити, кредит в небанківській установі, розстрочка, платіжний календар). Ознаки ризикових кредитних операцій. Як розрахувати вартість позики?

-          Види та умови депозитів (види та основні критерії депозитів, законодавство щодо депозитів, що робити, якщо банк збанкрутував, небанківські депозити). Ознаки ризикових депозитних пропозицій.

 


 
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

22-23 березняв районному центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи сільських та селищних рад, опікунів та піклувальників, осіб з інвалідністю, жінок пенсійного вікутренерами Українського жіночого фонду Наталією Костюк, Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

Читати далі...
 
Робоча нарада щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ PDF Печать E-mail

 

20 березня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів нараду щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ. Участь в обговоренні зазначеного питання взяли начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко, начальник служби у справах дітей та сімї Лариса Стасенко, директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко, начальник відділу соціальних послуг Пісківської селищної ОТГ Тетяна Геренок.

Читати далі...
 
«Використання інструментів ненасильницького спілкування та медіації у громаді в різних сферах життя» PDF Печать E-mail

 

20 лютого в районному центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи сільських та селищних рад, психологів та соціальних педагогів проведено тренінг «Використання інструментів ненасильницького спілкування та медіації у громаді в різних сферах життя». В ході тренінгу були розглянуто Медіація в різних сферах життя.

-         поняття медіації, її мета та завдання

-         принципи, етапи процесу медіації

-         відмінності від інших способів врегулювання конфліктів.

Медіація – це спосіб врегулювання спорів мирним шляхом переговорів за допомогою нейтральної сторони (одного чи декількох медіаторів)

 


 
Робочий візит PDF Печать E-mail

15 лютого з робочим візитом вПісківськутериторіальну громаду Бородянського району відвідали директор Київського обланного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Людмила Калгіна,начальник із соціальної роботи центру .., директор районного центру Ірина Мельниченко. Метою зустрічі було надання інформації та рекомендації щодо здійснення якісної соціальної роботи в об´єднаній територіальній громаді, здійснення супроводження опікунських, прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, а також надання комплексних соціальних послуг сім´ям, які опинились в складних життєвих обставинах. В ході вивчення інформації голові ОТГ було рекомендовано ввести в штатний розпис посаду фахівця із соціальної роботи.

Також, були відвідані 3 прийомні сім´ї та дитячий будинок сімейного типу.

 

 

 


Сторінка 1 із 11
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld