Новини Центру
Презентація нової форми сімейного виховання PDF Печать E-mail

8 лютого Іриною Мельниченко для жінок, які перебувають на облікурайонного центру зайнятості проведено презентацію нової форми сімейного виховання патронат – соціальнаінноваціядержави у сферізабезпечення права дитини на сім’ю.

Патронатний вихователь - це спеціаліст, який пройшов навчання за спеціальною програмою підготовки кандидатів та на договірній основі здійснює догляд, виховання  та забезпечує реабілітацію тимчасово влаштованих  в його сім’ю дітей, несе відповідальність за їх життя та здоров’я в період надання цим дітям послуги патронату.

Нормативне врегулювання патронату над дитиною.

 (1) Закон України від 26.01.2016 №936-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» 
(2) Закон України від 19.10.2016 №1692-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням патронату над дитиною»
(3) Закон України від 20.12.2016 №1794-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо оплати послуг патронатних вихователів»
(4) Закон України від 21.12.2016 №1801-VIII «Про Держаний бюджет України на 2017 рік»
(5) Постанова КМУ №148 від 16.03.2017 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»

 

 

 
Благодійна акція «Зігріємо теплом» PDF Печать E-mail

 

До дня Святого Миколая та Новорічних і Різдвяних свят Бородянським районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді організована благодійна акція «Зігріємо теплом».         

За підтримки Благодійного фонду «Право на захист» при підтримці Управління Верховного комісара ООН по справам біженців в Україні (правова допомога особам без громадянства) 86 дітей, з категорій сімей, які опинились в складних життєвих обставинах отримали нові куртки.

 

 

 
Засідання спостережної комісії PDF Печать E-mail

 

 

12 грудня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов провів засідання спостережної комісії  при Бородянській районній державній адміністрації. 

На порядку денному оголошено новий склад комісії, затверджений розпорядженням голови Бородянської райдержадміністрації № 354 від 29.11.2017. Заступник голови комісії Ірина Мельниченко ознайомила присутніх з положенням «Про спостережні комісії».

Читати далі...
 
Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство в Україні. PDF Печать E-mail

В рамках 16 днів Активізму проти гендерного обумовленого насильства в Україні проведено інформаційну акцію «Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство в Україні.

Також, МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” організовує роботу  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги на території Бородянського району. Мобільна бригада буде створена та діяти в рамках проекту з протидії насильства щодо жінок в областях України, який фінансує Фонд народонаселення ООН в Україні спільно з Мінсоцполітики до 2020 року. Проект спрямований на протидію насильства щодо жінок та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалим від насильства, наданням соціально-психологічної допомоги потерпілим. До складу мобільної бригади будуть входити два психологи, один соціальний працівник .

 

 

 
До Міжнародного дня людей із інвалідністю PDF Печать E-mail

 

В рамках проекту за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні»., зокрема, Аллою Дмитрієвою, вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1, Раїсою Іжко, фахівцем із соціальної роботи, на протязі трьох місяців проводились заняття з Арт-терапії (малювання гуашами, кавою, зубною пастою, методика орігамі, вишивка стрічками) на базі  Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням для вихованців закладу. Заняття відвідали більше 20-ти вихованців.Усі учасники отримали велике задоволення та урізноманітнили своє дозвілля.

 

По закінченню курсу занять була організована виставка робіт, приурочена до Міжнародного дня людей із інвалідністю.

 

 

 

 


Сторінка 1 із 10
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld