Новини Центру
«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» PDF Печать E-mail

 

 

26 червня в Центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для 24 активних пенсіонерів Бородянського району.

 

В рамках тренінгу були розглянуті питання: cпособи більш ефективного управління власними коштами; «Викрадачі грошей», шляхи збільшення доходів; оптимізація власних витрат через об’єднання спільних зусиль.

Читати далі...
 
Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього PDF Печать E-mail

 

 

 

14 червня в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього». В рамках тренінгу були розглянуті питання: способи більш ефективного управління власними коштами, «викрадачі грошей», шляхи збільшення доходів, оптимізація власних витрат через об’єднання спільних зусиль.

Читати далі...
 
«Жінки, мир, безпека» PDF Печать E-mail

 

 

9 червня в рамках проекту «Співпраця заради миру: консолідація зусиль влади та громадськості з метою імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН № 1325» проведено засідання «круглого столу». На ньому директором Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Іриною Мельниченко проведена Презентація: «Досвід спільної роботи влади і громади з розробки пропозицій до Плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Бородянському районі».

Читати далі...
 
Інформаційна зустріч PDF Печать E-mail

 

 

В рамках Плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на базі Пилоповицької сільської раді проведена інформаційна зустріч щодо профілактичної роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності, безпритульності дітей, недопущення їх втягування у злочинну та іншу протиправну діяльність, запобігання насильству в сім’ї, наркоманії, тютюнопалінню та алкоголізму.

Подробнее...
 
Освітній проект за підтримки DVV International PDF Печать E-mail

 

Днями на базі  Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням завершився освітній проект за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні».

 

В рамках проекту, зокрема, Аллою Дмитрієвою, вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1, на протязі трьох місяців проводились заняття з Арт-терапії для вихованців закладу. Заняття відвідали більше 20-ти вихованців, вони отримали навички малювання гуашами, кавою, зубною пастою, методикою орігамі.

 

 

 

 

 

 

 


Сторінка 1 із 18

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld