Новини Центру
День відкритих дверей PDF Печать E-mail

 

5 жовтня в Бородянському  районному  центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей. Основною темою заходу було обговорення актуальних питань щодо надання соціальних послуг та призначення населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. На захід було запрошено безробітних, які перебувають на обліку, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку в ЦСССДМ.

Читати далі...
 
«Освіта дорослих в Україні» PDF Печать E-mail

 

З вересня місяця на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням розпочався освітній проект за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні». В рамках проекту, зокрема, Раїсою Павлівною Іжко, фахівцем із соціальної роботи,  на протязі трьох місяців для жінок закладу будуть проводитись заняття з Арт-терапії -  вишивка стрічками.

 

 

 
Арт-терапія для вихованців Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням PDF Печать E-mail

 

З вересня місяця на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням розпочався освітній проект за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні». В рамках проекту, зокрема, Аллою Дмитрієвою, вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1, на протязі трьох місяців будуть проводитись заняття з арт-терапії для вихованців закладу.

 

 

 
Благодійний фонд «Право на захист надає допомогу» PDF Печать E-mail

 

 

 

28 липня на  базі Бородянського районного Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді юрист Благодійного фонду «Право на захист», за підтримкою Управління Верховного комісара ООН по справам біженців, для трьох громадян Бородянського району, які мали паспорт Радянського Союзу надав безоплатну юридичну консультацію та допомогу у оформлені документів для отримання паспорта громадянина України. Всі витрати для отримання паспорту БФ «Право на захист» взяв на себе.

Читати далі...
 
«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» PDF Печать E-mail

 

 

26 червня в Центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для 24 активних пенсіонерів Бородянського району.

 

В рамках тренінгу були розглянуті питання: cпособи більш ефективного управління власними коштами; «Викрадачі грошей», шляхи збільшення доходів; оптимізація власних витрат через об’єднання спільних зусиль.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 19

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld