Служба у справах дітей
В пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано спробу контрабанди майже 3,5 кг кокаїну PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.03.2019 07:39

 

 

Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у співпраці з ГУБКОЗ СБ України попереджено переміщення нашим співвітчизником через митний кордон України наркотичного засобу кокаїну.

Чотири пакети загалом майже з 3,5 кг кокаїну було виявлено після перетину білої лінії, яка позначає закінчення проходження митного контролю в режимі „зелений коридор”, у багажі нашого співвітчизника, який прибув на територію України авіарейсом з Панами транзитом через Німеччину. Як виявилося, в подальшому наркотик планували переправити до Ізраїлю.

Пакети зі спресованою порошкоподібною речовиною білого кольору знаходились у спеціально виготовленій схованці в подвійному дні багажної валізи громадянина.

Таким чином громадянином України вчинено дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України пресованої порошкоподібної речовини білого кольору, яка, згідно експрес-аналізатора наркотичних засобів «M.M.C. International B.V.», містить у своєму складі наркотичний засіб кокаїн, з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України.

Матеріали справи вилучені СБУ в рамках кримінального провадження.

СБУ та правоохоронними органами Ізраїлю по даному факту була проведена міжнародна контрольована поставка.

Довідково: серед виявлень Київською митницею ДФС у 2018 році контрабанди наркотичних засобів та прекурсорів (складових для виготовлення наркотиків):

1.     В пункті пропуску «Бориспіль» громадянином Ізраїлю транзитним авіарейсом «Варшава-Київ-Тель-Авів» переміщувалось 5400 кокаїну. Повідомлення про ознаки кримінального правопорушення направлено до слідчого відділу УСБУ.

2.     У приватному відправленні з Китаю на адресу приватної особи в України направлялося 1 кг фінілацетону (прекурсору). По даним фактам до слідчого відділу УСБУ в м. Києві та Київській області направлені повідомлення про скоєння злочину.

ГУ ДФС у Київській області

 


 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.03.2019 07:35

 

 

25 березня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.02.2019 07:10

 

 

25 лютого заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Читати далі...
 
Засідання комісії РДА з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.01.2019 07:20

 

 

25 січня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про надання висновку про визначення місця проживання  малолітньої дитини, про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, квартири, про надання дозволу на укладання та підписання договору поділу спадкового майна, про надання статусу дітей-сиріт, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про зміну неповнолітній статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти.

Читати далі...
 
Засідання міждисциплінарної команди райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:31

 

 

17 січня  начальник служби у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації Лариса Стасенко провела засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату.

Зустріч проходила за участю директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко, методиста психологічної служби методичного кабінету відділу освіти РДА Олени Юрченко, директора районного Інклюзивно-ресурсного центру Лариси Вітрук, райпсихіатра, нарколога  Бородянської ЦРЛ Антона Довгопола, представників педагогічного колективу Майданівської та Бабинецької шкіл і представників Майданівської та Бабинецької сільських рад.

На порядку денному розглядалось питання про забезпечення належного утримання і виховання дітей, які проживають у патронатній сім’ї Сокуренків.

За результатами засідання після виступів присутніх фахівців із зазначеного питання було прийнято відповідні рішення.

 


 


Сторінка 1 із 18
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld