Відкриті дані служба у справах дітей
Аналітичний звіт про роботу служби у справах дітей та сім’ї PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.01.2019 07:51

 

Бородянської райдержадміністрації

за підсумками діяльності у 2018 році

 

            Сім’я є природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення й несе відповідальність за створення належних умов для цього. Відповідно до положень преамбули Конвенції ООН про права дитини сім’я має надати необхідний захист і сприяння дитині. Профілактика та попередження безпритульності, бездоглядності, правопорушень, злочинів у підлітковому середовищі, жебракування,  соціальний захист дітей, вирішення проблем сирітства – є основними питаннями в роботі служби у справах дітей та сім’ї.

Станом на 31.12.2018 року згідно єдиної інформаційно-аналітичній системи «Діти» на первинному обліку служби у справах дітей Бородянської райдержадміністрації перебуває 166 дітей, з них:

-  159 мають статус  дітей-сиріт та дітей  позбавлених  батьківського   

    піклування,

-  з них 134 дитини перебувають під опікою,

-  5 дітей в державних закладах,

23 знаходяться в ДБСТ,

За період з 01.01.2018 по  31.12.2018 рік, службою у справах дітей та сім’ї було організовано та проведено 12 засідань комісії з питань захисту прав дітей. На яких розглядались 246 питань: щодо позбавлення батьківських прав, захисту майнових та житлових прав  дитини, надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 За 12 місяців 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації було прийнято участь у 136 судових засіданнях з метою захисту прав дітей, підготовлено матеріали, щодо усиновлення та позбавлення батьківських прав для розгляду в суді. За 2018 рік 11 батьків позбавлено батьківських прав по відношенню до 18 дітей.

З метою здійснення заходів, спрямованих на запровадження альтернативних форм виховання та утримання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у районі функціонують 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 6 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та три дитячих будинки сімейного типу, до якого влаштовано 23 дитини, соціальне супроводження прийомних сімей району здійснюється центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основними завданнями Служби є забезпечення реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей та сім’ї , що включає:

- захист конституційних прав та законних інтересів дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності;

- профілактику негативних проявів, наркоманії.

         Станом на 31.12.2018  охоплено оздоровленням та відпочинком 3059 дітей (1020 – в закладах оздоровлення, 2039 – в закладах відпочинку). З них дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування –73, дітей-інвалідів – 86, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 1032,  дітей, які перебувають на диспансерному обліку в лікувальних закладах району – 1130, талановитих та обдарованих дітей – 60, діти з сімей учасників АТО – 79.

         Службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації проводиться робота щодо забезпечення пріоритету національного усиновлення, ведеться прийом українських громадян, які виявили бажання усиновити дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває  сімї, з якими проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку усиновлення. В 2018 році з первинного обліку служби було усиновлено четверо дітей.

         На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», в Бородянському районі працює  Єдина інформаційно – аналітична систему «Діти», яка містить вичерпну інформацію про дітей – сиріт та дітей¸ позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у службі, громадян, які бажають взяти їх на виховання, кандидатів в усиновлювачі, опікунів¸ піклувальників, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

         З метою проведення профілактично – роз’яснювальної роботи з дітьми, які схильні до протиправних дій, між службою у справах дітей та сім’ї, сектором  ювенальної превенції відділу превенції Бородянського ВП Івпінського ВП ГУНП України у Київській області налагоджена чітка система інформування про правопорушення та злочини, які скоїли діти, з ними проводяться бесіди виховного характеру, спеціалісти служби присутні при допитах дітей та приймають участь у судових засіданнях, як законні представники дитини. За звітний період два неповнолітні скоїли злочин, за що отримали умовниі терміни покарання.

         З метою своєчасного виявлення безпритульних та бездоглядних дітей спільно з кримінальною міліцією у справах дітей проводяться профілактично – попереджувальні рейди: «Діти вулиці»«Урок»«Канікули»,«Вокзал», в ході яких перевіряються культурно – освітні заклади, вокзал, місця масового відпочинку молоді.

         Питання запобігання дитячої безпритульності і бездоглядності та попередження сирітства, соціального захисту неповнолітніх знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей та сім’ї,  щоб поза увагою не залишилася жодна дитина, яка має право на захист своїх прав, свобод та законних інтересів.

 

Начальник служби                                                                                                        Л.Стасенко

 


 
Аналітичний звіт про роботу служби у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації за підсумками діяльності у 2016 році PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.03.2017 07:49

 

 

 

 

  БОРОДЯНСЬКА   РАЙОННА   ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

КИЇВСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

 

 

 

CЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

 

вул. Центральна, 331, смт Бородянка 07801, тел./факс: (04577) 5-63-01,

 

Код ЄДРПОУ 23569406   www.rdabr.gov.ua

 

 

06.01.2016  04-02-34                                   На № _______від  ___________

                                                                   Служба у справах дітей та сім’ї 

                                                                Київської обласної державної 

                                  адміністрації

 

 

 

         Аналітичний звіт про роботу служби у справах

дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації

за підсумками діяльності у 2016 році

 

            Сім’я є природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення й несе відповідальність за створення належних умов для цього. Відповідно до положень преамбули Конвенції ООН про права дитини сім’я має надати необхідний захист і сприяння дитині. Профілактика та попередження безпритульності, бездоглядності, правопорушень, злочинів у підлітковому середовищі, жебракування,  соціальний захист дітей, вирішення проблем сирітства – є основними питаннями в роботі служби у справах дітей.

Станом на 31.12.2016 року згідно єдиної інформаційно-аналітичній системи «Діти» на первинному обліку служби у справах дітей Бородянської райдержадміністрації перебуває 171 дітей, з них:

-  171 мають статус  дітей-сиріт та дітей  позбавлених  батьківського   

    піклування,

-  з них 143 дітей перебувають під опікою,

9 дітей в державних закладах,

-  3 дітей влаштовані до прийомних сімей,

-  16 знаходяться в ДБСТ,

За період з 01.01.2016 по  31.12.2016 рік, службою у справах дітей та сім’ї було організовано та проведено 12 засідань комісії з питань захисту прав дітей. На яких розглядались 137 питання: щодо позбавлення батьківських прав, захисту майнових та житлових прав  дитини, надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 За 12 місяців 2016 року службою у справах дітей Бородянської райдержадміністрації було прийнято участь у 84 судових засіданнях з метою захисту прав дітей, підготовлено матеріали, щодо усиновлення та позбавлення батьківських прав для розгляду в суді. За 2016 рік 18 батьків позбавлено батьківських прав по відношенню до 21 дітей.

З метою здійснення заходів, спрямованих на запровадження альтернативних форм виховання та утримання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у районі функціонують 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 8 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та один дитячий будинок сімейного типу, до якого влаштовано 9 дітей, соціальне супроводження прийомних сімей міста здійснюється центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основними завданнями Служби є забезпечення реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей та сім’ї , що включає:

- захист конституційних прав та законних інтересів дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності;

- профілактику негативних проявів, наркоманії.

         Станом на 31.12.2017  охоплено оздоровленням та відпочинком 1614 дитини (626 – в закладах оздоровлення, 958 – в закладах відпочинку). З них дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 135, дітей-інвалідів – 21, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 327,  дітей, які перебувають на диспансерному обліку в лікувальних закладах району – 463, талановитих та обдарованих дітей – 58, діти з сімей учасників АТО – 70.

         Службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації проводиться робота щодо забезпечення пріоритету національного усиновлення, ведеться прийом українських громадян, які виявили бажання усиновити дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває  7 сімї, з якими проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку усиновлення. В 2016 році з первинного обліку служби було усиновлено двоє дітей.

         На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», в Бородянському районі працює  Єдина інформаційно – аналітична систему «Діти», яка містить вичерпну інформацію про дітей – сиріт та дітей¸ позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у службі, громадян, які бажають взяти їх на виховання, кандидатів в усиновлювачі, опікунів¸ піклувальників, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

         З метою проведення профілактично – роз’яснювальної роботи з дітьми, які схильні до протиправних дій, між службою у справах дітей та сім’ї, сектором  кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей Бородянського РВ ГУМВС України у Київській області налагоджена чітка система інформування про правопорушення та злочини, які скоїли діти, з ними проводяться бесіди виховного характеру, спеціалісти служби присутні при допитах дітей та приймають участь у судових засіданнях, як законні представники дитини. За звітний період один неповнолітній скоїв злочин, за що отримала умовний термін покарання.

         З метою своєчасного виявлення безпритульних та бездоглядних дітей спільно з кримінальною міліцією у справах дітей проводяться профілактично – попереджувальні рейди: «Діти вулиці», «Урок», «Канікули», «Вокзал», в ході яких перевіряються культурно – освітні заклади, вокзал, місця масового відпочинку молоді.

         Питання запобігання дитячої безпритульності і бездоглядності та попередження сирітства, соціального захисту неповнолітніх знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей та сім’ї,  щоб поза увагою не залишилася жодна дитина, яка має право на захист своїх прав, свобод та законних інтересів.

 

Начальник служби                                                                 Стасенко Л.С.

 

 

 

 
ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей та сім'ї Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.03.2017 07:47

 

 БОРОДЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 04.05.2018

 

  147_

 

Про  затвердження  Положення про

службу   у   справах   дітей   та   сімї

Бородянської  районної   державної

адміністрації

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»(із змінами), Закону України «Про державну службу» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року № 1068 «Про затвердження типових положень про службу у справах дітей районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації» (із змінами), Регламенту Бородянської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням райдержадміністрації від 26.04.2018 № 142, розпоряджень т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації від 19.01.2018 №11 «Про здійснення повноважень  керівника державної служби», з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства:

 

1. Затвердити Положення про службу у  справах дітей та сімї Бородянської районної державної адміністрації у новій редакції (додається).

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 22.02.2013 № 31 «Про затвердження Положення про службу у справах дітей та сім’ї Бородянської районної державної адміністрації».

 

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

        

 

Т.в.о.  голови адміністрації                                               В.М. Корнієнко

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

розпорядження т.в.о. голови

Бородянської районної

державної адміністрації

04.05.2018_№_147_

 

ПОЛОЖЕННЯ

про службу у справах дітей та сімї Бородянської

районної державної адміністрації

 

1. Служба у справах дітей та сім’ї Бородянської районної державної адміністрації (далі - служба) є структурним підрозділом Бородянської районної державної адміністрації,  який утворюється головою районної  державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний голові райдержадміністрації, заступнику голови адміністрації, відповідно до розподілу обов′язків та службі у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

 

2. Служба у  своїй діяльності керується Конституцією і законами  України,  а  також  указами  Президента України  та   постановами Верховної  Ради  України,  прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету  Міністрів  України,  наказами  Мінсоцполітики, рішеннями голови  Бородянської районної державної адміністрації, наказами начальника   служби  у  справах  дітей  та сім’ї Київської  обласної державної адміністрації.

 

 3. Основними завданнями служби є:

 

реалізація на території Бородянського району державної  політики  з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

 

розроблення і здійснення самостійно або разом з іншими структурними підрозділами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

 

координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у  вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із  запобігання  дитячій  бездоглядності   та безпритульності;

 

забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над  дітьми,  їх  усиновлення,  влаштування  в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї;

здійснення контролю  за умовами утримання і виховання дітей у закладах  для  дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського піклування,  спеціальних  установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності;

 

ведення державної статистики щодо дітей;

 

ведення обліку  дітей,  які  опинилися  у  складних  життєвих обставинах,   дітей-сиріт та  дітей,  озбавлених  батьківського піклування,  усиновлених,  влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу  та  соціально-реабілітаційних  центрів (дитячих містечок);

 

надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності,  громадським  організаціям, громадянам  практичної  та методичної  допомоги,  консультацій  з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;

 

улаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  під опіку, піклування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, сприяння усиновленню;

 

підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей,  запобігання  дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

 

визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

 

4. Служба відповідно до покладених на неї завдань:

 

1) організовує розроблення  і здійснення на території Бородянського району заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей,  їх фізичного,  інтелектуального і  духовного  розвитку,  запобігання дитячій бездоглядності та  безпритульності,  запобігання  вчиненню дітьми правопорушень;

 

 2) надає місцевим органам виконавчої влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам у межах своїх повноважень практичну,  методичну та консультаційну допомогу у  вирішенні  питань щодо соціального захисту дітей та запобігання вчиненню ними правопорушень;

 

3) оформляє документи на влаштування дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування,  під опіку,  піклування, до прийомних  сімей  та  дитячих  будинків  сімейного  типу,   сприяє усиновленню;

 

4) подає пропозиції до проектів регіональних програм,  планів і прогнозів у  частині соціального захисту, забезпечення  прав, свобод і законних інтересів дітей;

 

5) забезпечує у межах своїх повноважень здійснення контролю за додержанням законодавства щодо соціального  захисту дітей  і запобігання вчиненню ними правопорушень;

 

6) здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у спеціальних  виховних установах  Державної кримінально-виконавчої служби,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  у  сім'ях  опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях;

 

7) разом з відповідними  структурними підрозділами місцевих органів  виконавчої влади, науковими установами організовує і проводить соціологічні дослідження, готує статистичні  та інформаційні матеріали про причини і умови  вчинення дітьми правопорушень, вивчає і поширює міжнародний досвід  з  питань соціального захисту дітей, їх прав та інтересів;

 

8) надає організаційну і методичну  допомогу  притулкам  для дітей, центрам соціально-психологічної реабілітації дітей, соціально-реабілітаційним центрам  (дитячі  містечка), здійснює безпосередній контроль за їх діяльністю;

 

9) організовує  і  проводить  разом  з  іншими  структурними підрозділами  держадміністрації, уповноваженими підрозділами органів  Національної  поліції  заходи  щодо  соціального захисту дітей,  виявлення  причин,  що зумовлюють дитячу бездоглядність та безпритульність, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;

 

10) розробляє і подає на розгляд Бородянської районної  державної адміністрації  пропозиції  стосовно бюджетних  асигнувань на виконання  програм і здійснення заходів щодо реалізації державної політики з питань дітей, спрямованої на подолання  дитячої  бездоглядності  та  безпритульності,    також утримання підпорядкованих  їй  закладів  соціального захисту для дітей;

 

11) веде облік дітей, які  опинилися у складних життєвих обставинах,  дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського піклування, усиновлених,  влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та  соціально-реабілітаційних   центрів (дитячих містечок);

 

12) надає потенційним усиновлювачам, опікунам, піклувальникам,  батькам-вихователям, прийомним батькам інформацію про дітей, які перебувають на обліку в службі, і видає направлення на  відвідування  закладів  з  метою  налагодження  психологічного контакту з дитиною;

 

13) готує акт обстеження умов проживання дитини та опис її майна,  а також акт обстеження житлово-побутових умов потенційного опікуна, піклувальника;

 

14) проводить перевірку умов проживання і виховання дітей у сім'ях опікунів,  піклувальників за окремо складеним графіком, але не  рідше ніж раз на рік, крім першої перевірки, яка проводиться через три місяці після встановлення опіки та піклування;

 

15) готує звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу;

 

16) бере  участь  у  процесі  вибуття  дітей  із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та закладів  соціального  захисту для дітей у сім'ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, до дитячих  будинків  сімейного  типу, прийомних сімей;

 

17) готує  та  подає  в  установленому  порядку  статистичну звітність;

 

18) розглядає в установленому порядку звернення громадян;

 

19) розглядає звернення власника підприємства,  установи  або організації  усіх форм власності та надає письмовий дозвіл щодо звільнення працівника молодше 18 років;

 

20) проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань, що належать до її компетенції, через засоби масової інформації;

 

21) здійснює інші функції, які випливають з покладених на неї завдань, відповідно до законодавства.

 

5. Служба має право:

 

1) приймати з питань, що належать до її компетенції, рішення, які  є  обов'язкові  для  виконання  місцевими органами виконавчої влади,   органами  місцевого самоврядування,    підприємствами, установами  та  організаціями усіх  форм  власності,  посадовими особами, громадянами;

 

2) отримувати повідомлення від місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування,  підприємств, установ та організацій усіх форм власності, посадових осіб про заходи, вжиті на виконання прийнятих нею рішень;

 

3) отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів  Бородянської районної держадміністрації,  відповідних  органів місцевого самоврядування, підприємств,  установ   та   організацій  усіх форм  власності інформацію,  документи та інші матеріали з питань,  що належать до її компетенції,  а від місцевих  органів  державної  статистики - статистичні  дані,  необхідні  для  виконання  покладених  на  неї завдань;

 

4) звертатися до місцевих органів виконавчої  влади,  органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у разі порушення прав та інтересів дітей;

 

 5) проводити роботу серед дітей з метою запобігання  вчиненню правопорушень;

 

6) порушувати  перед  органами  виконавчої  влади та органами місцевого самоврядування питання про направлення до спеціальних установ,  навчальних  закладів  усіх  форм  власності  дітей,  які опинилися у складних життєвих обставинах,  неодноразово самовільно залишали сім'ю та навчальні заклади;

 

 7) влаштовувати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, у дитячі  будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, передавати під опіку, піклування, на усиновлення;

 

8) вести справи з опіки, піклування над дітьми та усиновлення дітей;

 

9) перевіряти стан роботи із соціально-правового захисту дітей у  закладах для дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського  піклування, спеціальних установах  і закладах соціального  захисту для дітей усіх форм власності,  стан виховної роботи з дітьми у навчальних закладах,  за  місцем  проживання,  а також  у  разі  необхідності - умови роботи працівників молодше 18 років на підприємствах,  в установах  та  організаціях  усіх  форм власності;

 

10) представляти у разі необхідності інтереси дітей в судах, у їх відносинах з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності;

 

11) запрошувати для бесіди батьків або опікунів, піклувальників,  посадових осіб з метою з'ясування причин та умов, які призвели до  порушення прав дітей, бездоглядності та безпритульності, вчинення  правопорушень,  і  вживати  заходів до усунення таких причин;

 

12) порушувати  перед  органами  виконавчої влади та органами місцевого самоврядування  питання про  накладення  дисциплінарних стягнень на  посадових  осіб  у разі  невиконання  ними  рішень, прийнятих спеціально уповноваженим центральним органом  виконавчої влади у справах сім'ї, дітей та молоді;

 

13) укладати в установленому порядку угоди про співробітництво з  науковими  установами, жіночими, молодіжними, дитячими та іншими   об'єднаннями   громадян   і  благодійними організаціями;

 

14) скликати в установленному  порядку  наради,  конференції, семінари з питань, що належать до її компетенції;

 

15) проводити  особистий  прийом  дітей,  а також їх батьків, опікунів чи  піклувальників,  розглядати  їх  скарги  та  заяви  з питань, що належать до її компетенції;

 

16) визначати потребу в утворенні спеціальних установ і закладів соціального захисту для дітей;

 

17) розробляти  і  реалізовувати   власні   та   підтримувати громадські  програми  соціального спрямування з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

 

18) відвідувати дітей,  які  опинилися  у  складних  життєвих обставинах, перебувають на  обліку  в  службі,  за  місцем  їх проживання,  навчання і роботи;  вживати заходів  для  соціального захисту дітей.

 

6. Служба   під  час  виконання  покладених  на  неї  завдань взаємодіє   з   іншими структурними підрозділами Бородянської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, підприємствами,  установами та організаціями усіх форм власності, об'єднаннями громадян і громадянами.

 

7. Службу очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади головою  Бородянської районної державної адміністрації за  погодженням  із заступником  голови  та  начальником  служби   у  справах   дітей та сімї  Київської  обласної державної адміністрації.

 

8. Начальник служби може мати заступників, які за його поданням призначаються на посаду і звільняються з посади головою Бородянської районної державної адміністрації.

 

9. Начальник служби:

здійснює повноваження керівника державної служби;

здійснює керівництво діяльністю служби, несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань,  а також за роботу підпорядкованих службі закладів;

затверджує положення  про структурні  підрозділи  та посадові інструкції  працівників служби;

видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням (при цьому забезпечує державну реєстрацію наказів нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області);

накази начальника служби, що суперечать Конституції України та законам України,актам Президента України, Кабінету Міністрів України інших центральних органів виконавчої влади, можуть бути скасовані головою районної державної адміністрації

здійснює добір кадрів;

організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності працівників Відділу;

призначає у службі на посаду та звільняє з посади у порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців, здійснює заходи щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності;

веде у службі облік робочого часу державних службовців та забезпечує своєчасне подання інформації щодо обліку до відділу фінансово – господарського забезпечення райдержадміністрації для подальшого опрацювання;

проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень служби;

забезпечує дотримання працівниками служби правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

здійснює заходи щодо дотримання антикорупційного законодавства;

забезпечує в межах своїх повноважень збереження у службі інформації з обмеженим доступом;

здійснює інші повноваження, визначені законодавством.

 

10. Функції щодо проведення процедури усиновлення, влаштування  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей покладаються на окремий підрозділ, який утворюється у складі служби.  Штатна чисельність такого підрозділу встановлюється  залежно  від  кількості  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, але не менше двох осіб.

 

11. Для   погодженого   вирішення   питань,  що  належать  до компетенції служби, в ній може утворюватися  колегія  у складі начальника служби (голова колегії), його заступників, керівників інших структурних підрозділів  держадміністрації, органів Національної поліції, представників підприємств, установ, організацій,   об'єднань   громадян  та  благодійних  організацій.

Склад колегії затверджується  головою  Бородянської районної державної адміністрації за поданням начальника служби.

Рішення колегії  проводяться  в  життя  наказами   начальника служби.

 

12. Для розгляду наукових рекомендацій і пропозицій щодо
поліпшення діяльності та вирішення інших питань у службі можуть
утворюватися наукові та координаційні ради і комісії.

Склад цих рад  і  комісій  та  положення  про  них затверджує начальник служби.

 

13. Утримання    служби    здійснюється     відповідно     до законодавства.

Гранична чисельність,  фонд  оплати  праці працівників служби
затверджуються  головою 
Бородянської районної державної адміністрації.

Матеріально-технічне забезпечення  служби  здійснює  Бородянська района державна адміністрація.

Кошторис та штатний розпис служби  затверджуються  у встановленому    порядку    головою    Бородянської районної державної адміністрації в  межах  визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці її працівників.

 

14. Служба   є  юридичною  особою публічного права,  має  самостійний  баланс, рахунки  в органах Казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                 Л.Є.Болясов

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld