Робоча нарада Віктора Барчана з нагальних питань життєдіяльності району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.10.2019 05:08

 

 

24 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан провів робочу нараду з нагальних питань життєдіяльності району з головами ОТГ, селищних/сільських рад та старостами сіл. Участь у засіданні взяв голова Бородянської районної ради Георгій Єрко.

 

 

У виступі на нараді начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариса Стасенко зосередила увагу присутніх на проблематиці родин, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема, мова йшла про створення нових патронатних сімей та активізацію роботи з опікунами дітей.

У подальшому ході наради виступив в.о. районного військового комісара Сергій Півень. Ним викладено керівництву району, органів місцевого самоврядування та військово-облікових столів власне бачення щодо належної співпраці на місцях у рамках осіннього призову до лав ЗСУ, в тому числі, стосовно оповіщення призовників через керівників підприємств та організацій, інформаційно-роз’яснювальної роботи в громадах, тощо.

Наприкінці засідання голова районної ради Георгій Єрко повідомив, що днями в Бородянському районі відбудеться масштабний бізнес-форум за участі потенційних інвесторів, фінансистів та підприємців, дату проведення якого буде уточнено додатково.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктором Барчаном прийнято ряд рішень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld