Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.12.2019 06:50

 20 грудня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

 

На порядку денному розглядались питання про надання дозволу на укладення до горову поділу приміщення, про надання висновку про визначення порядку спілкування з малолітніми дітьми, про відібрання малолітніх дітей, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, де зареєстрована  малолітня дитина, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

 

 

У рамках засідання запрошених громадян ознайомлено з нормами чинного законодавства щодо захисту прав та інтересів дітей. За результатами обговорення членами комісії прийнято ряд відповідних рішень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld