Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.02.2020 07:27

 


3 лютого т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї РДА.

 

На порядку денному розглядались питання про надання висновку про визначення порядку спілкування з малолітніми дітьми, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання  дозволу на укладення та підписання, від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, де зареєстрована  малолітня дитина, про надання дозволу на поділ житлового будинку, де зареєстровані діти,  про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про   надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини.

 

 

У рамках засідання запрошених громадян ознайомлено з нормами чинного законодавства щодо захисту прав та інтересів дітей. За результатами обговорення членами комісії прийнято ряд відповідних рішень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld