Соціальний захист населення
Урочистості до Дня працівника соціальної сфери України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.11.2017 11:02

 

3 листопада громада Бородянщини врочисто відзначила День працівника соціальної сфери України. На районних урочистостях з цієї нагоди були присутні голова райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова районної ради Георгій Єрко, селищний голова Олександр Сахарук, депутат КОР Галина Єрко.

Керівники району привітали фахівців, які щодня реалізують в районі державну політику щодо соціального захисту населення, трудової зайнятості та інших важливих питань. Голова адміністрації Андрій Анісімов подякував працівникам за сумлінну щоденну роботу, яка потребує не тільки професіоналізму, а й високих душевних якостей, та висловив сподівання, що за умови сталого економічного розвитку підвищиться рівень добробуту громадян і більшість не потребуватиме вагомої соціальної підтримки від держави.

Читати далі...
 
Робоча нарада з керівниками соціальної сфери PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.11.2017 09:14

 

 

31 жовтня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов провів робочу нараду з керівниками соціальної сфери району. На зустрічі, зокрема, були присутні начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко, директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко, директор Бородянського психоневрологічного диспансеру з геріатричним відділенням Наталія Коротенко та інші.

Читати далі...
 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.10.2017 06:22

 

25 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі з/п, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі керівника апарату Бородянської  райдержадміністрації  Леоніда Болясова, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Боженко, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ.

Читати далі...
 
День відкритих дверей PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2017 20:50

 

5 жовтня в Бородянському  районному  центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей. Основною темою заходу було обговорення актуальних питань щодо надання соціальних послуг та призначення населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. На захід було запрошено безробітних, які перебувають на обліку, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку в ЦСССДМ.

Читати далі...
 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2017 06:33

 

5 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі з/п, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У рамках засідання обговорено питання стосовно своєчасності виплати заробітної плати ПАТ «Борекс» та погашення заборгованості до 15.09.2017 року. Також рекомендовано фіскальній службі підготувати інформацію по заборгованості щодо сплати податків.

Подробнее...
 


Сторінка 1 із 18

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld