Соціальний захист населення
Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2018 14:46

 

Наказ про оголошення на заміщення вакантної посади


 

Додаток 1

 

Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду

 в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації від 20.04.2018 року № 24-ос  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади»:

- головний  спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, інвалідів та перевірки пенсій (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника);

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

 Документи для участі в конкурсі приймаються до 16 год. 00 хв. 04 травня 2018 року за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 230, каб.4, управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит. Довідки за телефонами: 5-33-25.

 

Начальник управління                     (підпис)                               О.А.Боженко


 
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2018 14:38

 

Додаток 1

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації

20.04.2018 року № 24-ос

 

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «В»

головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, інвалідів та перевірки пенсій управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації

Загальні умови

Посадові обовязки

-    Проводить прийом громадян, які мають право на пільги.

-    Збирає, систематизує і зберігає необхідну інформацію, зазначену у пункті 2 Положення про Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пілги, згідно із Положенням про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають пільги.

-    Веде облік пільговиків шляхом формування та коригування персональної облікової картки кожного пільговика згідно з формою «1-пільга» паперовій та електронній формі.

-    Приймає та перевіряє правильність розрахунків щодо відшкодування витрат підприємствам та організаціям-постачальникам послуг, а також дотримання ними чинного законодавства у сфері надання даних послуг (форма «2-пільга» в паперовому та електронному вигляді).

-    Своєчасно та якісно готує і надає інформацію для підготовки і здачі звіту щодо надання пільг окремим категоріям громадян (форма «4-пільга).

-    Надає консультації пільговикам, підприємствам та організаціям, що надають послуги.

-   Виконує вказівки та доручення начальника відділу персоніфікованого обліку пільг стосовно завдань, що входять до компетенції відділу.

Умови оплати праці

Відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить – 4100 грн., надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби), надбавка за ранг державного службовця

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період відпустки по догляду за дитиною основного працівника

 

Перелік документів необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

- копії документів про освіту;

- заповнену особову картку встановленого зразка;

- посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається на сайті НАЗК за посиланням https://nazk.gov.ua).

При подачі копій при собі мати оригінали.

Термін прийняття документів – з 20.04.2018 р. до 04.05.2018 р. 16:00 години.

Дата, час і місце проведення конкурсу

11.05.2018 року о 11:30; 07801, Київська обл., смт.Бородянка вул.Центральна 230.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію

з питань проведення конкурсу

Галака Катерина Ігорівна,

тел. (04577) 5-33-25;  upsznbor@i.ua

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Якісне виконання поставлених завдань

Вміння працювати з інформацією; орієнтація на досягнення кінцевих результатів; вміння вирішувати комплексні завдання; вміння ефективно використовувати ресурси; організованість.

2

Комунікація та взаємодія

Вміння ефективно слухати та сприймати думки;

вміння ефективної координації з іншими, чітко висловлюватися (усно та письмово).

3

Досягнення результатів

Чітке бачення результату;

запобігання та ефективне подолання перешкод.

4

Технічні вміння

Вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку.

5

Особистісні якості

чесність, сумлінність, порядність; відповідальність; наполегливість; уважність до деталей; орієнтація на саморозвиток; системність і самостійність в роботі;

вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання

1

Знання законодавства

Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закон України «Про соціальний захист дітей війни», Закон України  «Про жертви нацистських переслідувань», Закон України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», Закон України «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист», Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», Постанова КМУ «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги».

 

Начальник управління                                     О.А.Боженко


 
Робоча нарада щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.04.2018 06:29

 

 

2 квітня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів чергову нараду щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ. Участь у нараді із зазначеного питання взяли начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко, т.в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун,  начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, начальник відділу культури, національностей і релігій РДА Наталія Вишинська, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Слухай, керівники районних служб, представники ЗМІ, голова Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади Анатолій Рудніченко та спеціалісти соціального обслуговування громади.

Читати далі...
 
Засідання колегії Бородянської райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.03.2018 06:23

 

 

29 березня відбулось засідання колегії Бородянської РДА під головуванням т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентина Корнієнка. На колегії були присутні голова районної ради Георгій Єрко, сільські та селищні голови району, голови громадських організацій, представники громади та ЗМІ.

Читати далі...
 
Розпорядження PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.03.2018 07:30

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

 

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

                                                

 

 

 

від 05 березня 2018 року       №  117

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                          м.Київ

 

 

 

 

 

                                                                Зареєстровано в Головному

Про затвердження натуральних              територіальному управлінні

норм забезпечення населення                   юстиції у Київській області

Київської області твердим

паливом і скрапленим газом,                    15 березня 2018 року за № 51/1078

згідно з якими у 2018 році

будуть надаватися пільги

і житлові субсидії готівкою

для відшкодування витрат

на їх придбання

 

 

Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”, від 01 грудня 2017 року № 906 „Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 411” та з метою затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2018 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

 

 

 

 

           

 

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2018 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 2356,00 грн за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 235,60 грн за 1 балон:

 

1.1. Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

 

1.2. Натуральну норму забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – 2 тонни на домогосподарство на рік.

 

1.3. Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню: два балони (42 кілограми) на рік – на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб. У разі споживання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів.

 

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

 

 

Голова адміністрації                           (підпис)                                    О.Л. Горган


 


Сторінка 1 із 20
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld