Урочистості до Дня працівника соціальної сфери України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.11.2017 11:02

 

3 листопада громада Бородянщини врочисто відзначила День працівника соціальної сфери України. На районних урочистостях з цієї нагоди були присутні голова райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова районної ради Георгій Єрко, селищний голова Олександр Сахарук, депутат КОР Галина Єрко.

Керівники району привітали фахівців, які щодня реалізують в районі державну політику щодо соціального захисту населення, трудової зайнятості та інших важливих питань. Голова адміністрації Андрій Анісімов подякував працівникам за сумлінну щоденну роботу, яка потребує не тільки професіоналізму, а й високих душевних якостей, та висловив сподівання, що за умови сталого економічного розвитку підвищиться рівень добробуту громадян і більшість не потребуватиме вагомої соціальної підтримки від держави.

 

 

 

 

Цього дня керівництво та обласний депутат нагородили почесними грамотами, подяками та цінними подарунками як молодих, так і досвідчених фахівців, а також їх беззмінного керівника на протязі десятків років – начальника управління соціального захисту РДА Олену Боженко.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld