Відділ культури, національностей та релігій
У Бородянці відбувся ІІІ районний етнофестиваль «Дерево роду» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.09.2019 16:29

 

 

15 вересня в Бородянці вже третій рік поспіль проведено ІІІ районний етнофестиваль «Дерево роду».

Розпочався він урочистою ходою центральною вулицею селища, яку очолили т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан і голова районної ради Георгій Єрко, заступник голови РДА Валентин Корнієнко та керівник апарату РДА Леонід Болясов,  голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук та Пісківської ОТГ Анатолій Рудніченко. Учні випускних класів Бородянки несли символічний Рушник Єдності, який до цієї події виготовлено Театром моди районного палацу культури під керівництвом Олени Куканової.

Читати далі...
 
Чергове засідання оргкомітету з підготовки та проведення етнофестивалю «Дерево роду» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2019 06:07

 

 

10 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів чергове засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення 15 вересня III етнофестивалю «Дерево роду» та урочистостей до Дня фізичної культури і спорту.

Участь у засіданні, зокрема, взяли  голова Бородянської районної ради Георгій Єрко,  заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко та інші члени оргкомітету.

Читати далі...
 
Засідання оргкомітету з підготовки та проведення етнофестивалю «Дерево роду» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2019 06:27

 

 

5 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення 15 вересня III етнофестивалю «Дерево роду».

Читати далі...
 
Вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.08.2019 05:51

 

 

29 серпня громади сіл та селищ Бородянського району вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На будинках та спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій району в цей день приспущено Державний прапор України.

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.08.2019 05:28

 

 

27 серпня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів робочу нараду з питань організації заходів у Бородянському районі до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Участь у засіданні взяли т.в.о. голови Бородянської райради Олексій Черкашин, заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, керівники структурних підрозділів РДА та районного військкомату.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 34
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld