Відділ культури, національностей та релігій
Відкриття діарами «Весілля» Ольги Угнівенко PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2020 07:42

 

 

10 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, представник управління культури Київської облдержадміністрації Наталія Остапенко, депутат Київської обласної ради Галина Єрко,  заступник голови Бородянської ОТГ Ольга Михальова, представники громади Бородянщини взяли участь у відкритті діарами «Весілля» в краєзнавчому музеї Бородянщини.

Читати далі...
 
З Днем Незалежності України, Бородянщино! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.08.2020 06:42

 

 

23 серпня на теренах Бородянщини відбулось відзначення Дня Прапора та 29-ої річниці Незалежності України. На районних урочистостях у Бородянці були присутні керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, представники установ та організацій району, громада Бородянщини, ЗМІ.

Читати далі...
 
Протидія поширенню в Україні коронавірусу COVID-19 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.05.2020 14:52

Матеріали з протидії  поширенню в Україні коронавірусу COVID-19

 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.04.2020 10:17

 

 

8 квітня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан провів робочу нараду за участі керівника апарату Бородянської  райдержадміністрації Леоніда Болясова, начальника відділу по роботі з національними меншинами та релігійними організаціями Бородянського районного палацу культури Михайла Якимчука, начальника Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександра Омельяненка, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ протоієрея Дмитра (Кошки),  священника Свято-Михайлівського храму у Бородянці отця Андрія (Талька).

Читати далі...
 
«Живе під сонцем України Шевченкове слово» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.03.2020 07:31

 

 

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй памяті і з великою любовю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке імя і в нашого народу – це Тарас Григорович Шевченко. З особливим трепетом працівники бібліотек спільно зі своїми читачами готуються до Шевченківських днів, а в нинішньому році ще й вирішили долучитися до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря», ініційованого Національною бібліотекою України для дітей.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 40
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld