Відділ культури, національностей та релігій
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.05.2017 12:00

 

23 травня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів робочу нараду з питання відзначення на теренах району Дня захисту дітей. Участь у ній, зокрема, взяли перший заступник голови РДА В.Барчан, начальник управління фінансів РДА Н.Остапченко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Л.Стасенко, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, керівники галузі освіти та медицини,силових структур.

Обновлено ( 24.05.2017 12:02 )
Читати далі...
 
«Київщина – колиска моєї душі» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.05.2017 11:29

 

20 травня в м. Ірпінь відбувся регіональний огляд самодіяльних колективів та виконавців, присвячений 85-річчю утворення Київської області. Концерт відбувся в рамках культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі».

До Ірпінського  міського будинку культури прибули кращі з кращих майстрів співу та танцю Бородянського, Вишгородського, Макарівського та інших районів, а також міст Ірпінь та Буча. 

 

Бородянський край представляли знані в районі творчі колективи  Бородянського палацу культури імені Т.Г.Шевченка, дитячої музичної школи, сіл Дружня та Блиставиця. 

 

Обновлено ( 24.05.2017 11:50 )
 
Люби і знай свій рідний край PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.05.2017 13:42

 

12 травня за сприяння Бородянської районної державної адміністрації та районної ради, депутата КОР Г.Єрко, Бородянської та Клавдієво-Тарасівської селищних рад у  районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся цикл заходів «Люби і знай свій рідний край». Організаторами свята виступили голова Бородянської районної організації «Конгрес літераторів України» О.Угнівенко та керівник Краєзнавчого музею Бородянщини Т.Угнівенко.

Обновлено ( 13.05.2017 13:45 )
Читати далі...
 
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.05.2017 06:25

 

3 травня відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення у Бородянському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у засіданні та обговоренні заходів, зокрема, взяли голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий, заступник голови Бородянської райдержадміністрації  В.Корнієнко, керівник апарату РДА Л.Болясов, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА О.Павленко, начальник відділу освіти РДА В.Кухар, запрошені на засідання представники громади Бородянщини.  

Обновлено ( 05.05.2017 06:27 )
Читати далі...
 
Концерт хорової духовної пісні PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2017 06:04

 

Днями в Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся концерт хорової духовної пісні у виконанні студентів Бучанського гуманітарного та теологічного інститутів.

 

Для чисельних глядачів, зокрема, пролунали твори Бортнянського та пісні "Боже, Україну бережи!" і "Многая літа". 

 

 

 


Сторінка 1 із 20

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld