Відділ культури, національностей та релігій
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2017 11:35

 

21 квітня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко провів робочу нараду з організаційних питань щодо підготовки до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (Міжнародного дня пам’яті про чорнобильську катастрофу), Дня пам’яті та примирення в Україні і Дня Перемоги. Участь у засіданні, зокрема, взяли начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, начальник відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями апарату РДА О.Павленко, керівники та представники громадських організацій району, представники Бородянської селищної ради, Немішаївського агротехнічного коледжу.

Обновлено ( 24.04.2017 11:37 )
Читати далі...
 
«Кайдашева сім’я» у Бородянці PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2017 11:14

 

         Минула середа  стала днем розвінчання міфу про те, що бородянці -  дуже інертні, байдужі до театру і музичних вистав люди. Цього разу великий зал Бородянського районного палацу культури ім. Т.Г.Шевченка, розрахований на 600 глядачів, був заповнений стовідсотково. Як виявилося, наша спільнота скучила за театром.

 І їхні сподівання на яскраве та цікаве дійство справдилися. Артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського з міста Біла Церква показали  правдиву і життєстверджуючу фантасмагорію життя, яке проживає кожен із нас. До того ж, білоцерківським акторам вдалося показати виважену у співвідношенні Добра і Зла, але все ж таки оптимістичну історію.

Фінал спектаклю глядачі зустріли стоячи, палкими аплодисментами. Отже в Бородянці для  білоцерківських артистів відтепер горить зелене світло. Чекаємо на  нові зустрічі з ними.

 

 

Обновлено ( 24.04.2017 11:15 )
 
Звітний концерт Бородянської дитячої музичної школи PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2017 09:52

 

20 квітня в Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка  з великим успіхом пройшов звітний концерт Бородянської дитячої музичної школи. Привітати її вихованців та викладачів на урочистості завітали заступник голови Бородянської районної державної адміністрації В.Корнієнко, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, депутат КОР Г.Єрко, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук та інші почесні гості.

Протягом минулого року вихованці школи отримали чисельні перемоги та стали  дипломантами більш ніж десяти всеукраїнських і обласних музичних конкурсів.  Такими суттєвими досягненнями за свою історію існування школа може пишатися вперше.

Обновлено ( 24.04.2017 11:12 )
Читати далі...
 
Районний фестиваль гумору «Бородянщина сміється» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.04.2017 08:30

 

4 квітня в Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся районний фестиваль гумору «Бородянщина сміється»

 

 

Обновлено ( 10.04.2017 08:33 )
 
Фестиваль книги "Букфест" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.03.2017 06:16

 

 

25 березня в районному палаці культури вперше відбувся фестиваль книги "Букфест" на який з міста Києва і  районів Київської області завітали десятки відомих письменнників і видавництв, включно з керівництвом СПУ та редакцією газети "Літературна Україна". Фестиваль доповнили виставки виробів народних майстрів, майстер-класів для дітей і концерт художньої самодіяльності народних колективів  району та смт Макарова.   

 

 


Сторінка 1 із 19

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld