Сектор містобудування та архітектури
Засідання комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2018 07:05

 

 

11 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів засідання районної комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі.

В ході засідання розглянуто питання щодо повернення коштів за розробку технічної документації зі землеустрою, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Подробнее...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.08.2018 06:51

 

 

17 серпня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з ряду питань, які напередодні було порушено в рамкам онлайн наради при голові КОДА Олександрові Горганові. Участь у засіданні взяли начальник управління персоналом та організаційного забезпечення апарату РДА Оксана Павленко, т.в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Шульгач, головний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Катерина Струкачьова, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури РДА В'ячеслав Ращук.

Читати далі...
 
ЗАВДАННЯ та ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.08.2018 00:00

ЗАВДАННЯ

на розроблення детального плану території земельних ділянок

для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єкта енергогенеруючих підприємств установ і організацій  на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 

 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ, БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ  

ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ,

УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ  

НА ТЕРИТОРІЇ БОРОДЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  
Засідання комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2018 07:22

 

 

24 липня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів засідання комісії з питань регулювання земельних відносин у Бородянському районі. Участь у засіданні взяли заступник голови Бородянської районної ради Олексій Черкашин, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт, начальник відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА Юлія Фесюк, начальник сектору містобудування та архітектури РДА Вадим Наумов, начальник  Міськрайонного  Управління  Держгеокадастру в Бородянському районі та м. Буча Сергій Токар, заступник селищного голови Бородянки Дмитро Науменко.

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2018 07:21

 

 

19 липня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду щодо будівництва в Бородянці Центру надання адміністративних послуг. Участь в обговоренні, зокрема, взяли керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, начальник відділу юридичного забезпечення та звернення громадян апарату РДА Юлія Фесюк, заступник селищного голови Бородянки Дмитро Науменко.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 7
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld