Перший заступник голови Київської обласної адміністрації Андрій Анісімов провів виїзну нараду в Бородянці

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.07.2018 06:48

 

 

4 липня в Бородянці відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Анісімова за участі директора департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитра Ликова. Темою обговорення на засіданні було створення об’єднаних територіальних громад, яке продовжується на теренах усієї України. Участь у нараді також узяли т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, обласні та районні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

 

 

Відкриваючи нараду, Андрій Анісімов у своєму виступі виокремив головну складову, на якій повинна базуватися будь-яка новостворена ОТГ – вона має працювати для людей, стовідсотково забезпечуючи отримання громадянами повного спектру соціальних та інших видів послуг. Директор департаменту містобудування та архітектури КОДА Дмитро Ликов змалював загальну ситуацію щодо децентралізації на Київщині, та наголосив, що фінансова спроможність кожної перспективної ОТГ є гарантом перспектив сталого розвитку. Подальша частина наради відбулась у форматі конструктивної та предметної дискусії, в ході якої обговорено питання кореляції колишніх сільських та селищних рад із центром ОТГ, зокрема, збереження та розвиток інфраструктури, подальший соціально-економічний розвиток громади задля досягнення спільних стратегічних цілей, тощо.

В рамках засідання селищний голова Бородянки Олександр Сахарук презентував перспективну територіальну громаду на базі смт Бородянка та запросив усіх взяти участь в громадському обговоренні.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld