Відділ ведення Державного реєстру виборців
ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.05.2018 06:30

 

 

Державний реєстр виборців (далі — Реєстр) працює не тільки під час виборів, він працює постійно, аби виборці могли скористатися своїм виборчим правом. Систематично поновлюються дані Реєстру, вдосконалюються технології, оновлюється програмне забезпечення. І, як завжди, з метою уточнення своїх персональних даних кожен виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації (смт Бородянка, вул. Центральна. 331, каб. №318 (III поверх).

 Та на сьогодні Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії виборцям запропонована новинка: на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Його мета —надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

 Щоб перевірити наявність себе у списках виборців, не потрібно навіть виходити зі  власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу. В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього в пошуковому рядку набираєте слова “Державний реєстр виборців”, або ж одразу адресу сайту www.drv.gov.ua.  У верхній лівій частині сторінки знаходите кнопку “Особистий кабінет виборця”. Реєструєтесь, заповнивши всі необхідні поля. У розділі “Перевірити дані у Реєстрі” заповнюєте форму запиту достовірними даними і відправляєте. Відповідь на запит буде надіслано на вказану Вами електронну адресу.

     При виявленні невідповідностей з Вашими даними просимо Вас для їх усунення завітати з паспортом громадянина України до нас у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації або повідомити нас за телефоном (04577) 5-38-67.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ 

     Про державний реєстр виборців

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld